Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Bad Boy BAD27300.1 |
| EAN | 0603497834136 |
| Release Date | July 28, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,885
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 112 |
|---|---|
| Sanatci | One One Two (112) |
| Cikis tarihi | 2023-07-28 |
| EAN/UPC | 0603497834136 |
| Label | Atlantic |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Hip-Hop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Bad Boy BAD27300.1 |
| EAN | 0603497834136 |
| Release Date | July 28, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.