Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RITUAL RECORDINGS RITE039LP |
| EAN | 5024545759211 |
| Release Date | November 11, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,616
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Reliquary For a Dreamed of World |
|---|---|
| Sanatci | Eleven Paranoias |
| Cikis tarihi | 2016-10-28 |
| EAN/UPC | 5024545759211 |
| Label | Ritual |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RITUAL RECORDINGS RITE039LP |
| EAN | 5024545759211 |
| Release Date | November 11, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.