Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RADIO MARTIKO ROMT3.1 |
| EAN | 0769791966147 |
| Release Date | April 14, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 324 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,946
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Nuits De Printemps |
|---|---|
| Sanatci | Omari, Abdou El |
| Cikis tarihi | 2017-04-14 |
| EAN/UPC | 0769791966147 |
| Label | Radio Martiko |
| Format | LP |
| Tur | World |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RADIO MARTIKO ROMT3.1 |
| EAN | 0769791966147 |
| Release Date | April 14, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 324 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.