Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BLACK LODGE BLOD128LP |
| EAN | 6663666401280 |
| Release Date | November 29, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 315 × 9 mm · 333 g |
| Weight | 333 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,613
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Dansa Tokjavelns Vals |
|---|---|
| Sanatci | Abramis Brama |
| Cikis tarihi | 2019-11-29 |
| EAN/UPC | 6663666401280 |
| Label | Black Lodge |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Hardrock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BLACK LODGE BLOD128LP |
| EAN | 6663666401280 |
| Release Date | November 29, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 315 × 9 mm · 333 g |
| Weight | 333 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.