Ek Bilgi
| Product_type | CD |
|---|---|
| Label | SONY 88985462241 |
| EAN | 0889854622411 |
| Release Date | October 6, 2017 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 140 × 12 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,051
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Jungle Eyes |
|---|---|
| Sanatci | Absynthe Minded |
| Cikis tarihi | 2017-10-05 |
| EAN/UPC | 0889854622411 |
| Label | Sony Music Entertainment |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Product_type | CD |
|---|---|
| Label | SONY 88985462241 |
| EAN | 0889854622411 |
| Release Date | October 6, 2017 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 140 × 12 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.