Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NINJA TUNE NJAT12468.1 |
| EAN | 5054429120028 |
| Release Date | August 31, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 6 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,326
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Audio Track 5 |
|---|---|
| Sanatci | Actress X London Contemporary Orchestra |
| Cikis tarihi | 2017-08-31 |
| EAN/UPC | 5054429120028 |
| Label | Ninja Tune |
| Format | 12in |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NINJA TUNE NJAT12468.1 |
| EAN | 5054429120028 |
| Release Date | August 31, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 6 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.