Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | LATE NIGHT TALES ALNLP25 |
| EAN | 0825646316366 |
| Release Date | March 10, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 317 × 8 mm · 510 g |
| Weight | 510 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,763
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Late Night Tales |
|---|---|
| Sanatci | Trentemoller |
| Cikis tarihi | 2014-03-10 |
| EAN/UPC | 0825646316366 |
| Label | Late Night Tales |
| Format | LP |
| Tur | Dance / House |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | LATE NIGHT TALES ALNLP25 |
| EAN | 0825646316366 |
| Release Date | March 10, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 317 × 8 mm · 510 g |
| Weight | 510 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.