Ek Bilgi
| Label | POKERFLAT PKRF18A.1 |
|---|---|
| EAN | 4250382435914 |
| Release Date | June 15, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 313 × 9 mm · 616 g |
| Weight | 616 g |
| Discs / Records | 3 |
₺3,298
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Last Resort |
|---|---|
| Sanatci | Trentemoller |
| Cikis tarihi | 2018-06-15 |
| EAN/UPC | 4250382435914 |
| Label | Poker Flat |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 3 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | POKERFLAT PKRF18A.1 |
|---|---|
| EAN | 4250382435914 |
| Release Date | June 15, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 313 × 9 mm · 616 g |
| Weight | 616 g |
| Discs / Records | 3 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.