Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SADDLE CREEK SDLE10275.1 |
| EAN | 0648401027518 |
| Release Date | October 18, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 4 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,216
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Abysskiss |
|---|---|
| Sanatci | Lenker, Adrianne |
| Cikis tarihi | 2018-10-18 |
| EAN/UPC | 0648401027518 |
| Label | Saddle Creek |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SADDLE CREEK SDLE10275.1 |
| EAN | 0648401027518 |
| Release Date | October 18, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 4 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.