Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | 4AD 4AD0302LP |
| EAN | 0191400030213 |
| Release Date | October 23, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 317 × 11 mm · 549 g |
| Weight | 549 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,131
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Songs and Instrumentals |
|---|---|
| Sanatci | Lenker, Adrianne |
| Cikis tarihi | 2020-10-23 |
| EAN/UPC | 0191400030213 |
| Label | 4ad |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | 4AD 4AD0302LP |
| EAN | 0191400030213 |
| Release Date | October 23, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 317 × 11 mm · 549 g |
| Weight | 549 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.