Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WAXWORK WXWK89.1 |
| EAN | 0728028496703 |
| Release Date | April 30, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 846 g |
| Weight | 846 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,674
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Lords of Salem |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2021-04-30 |
| EAN/UPC | 0728028496703 |
| Label | Waxwork |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Original Soundtrack |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WAXWORK WXWK89.1 |
| EAN | 0728028496703 |
| Release Date | April 30, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 846 g |
| Weight | 846 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.