Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | REAL GONE MUSIC LPRGM0943 |
| EAN | 0848064009436 |
| Release Date | October 11, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 314 × 9 mm · 468 g |
| Weight | 468 g |
| Discs / Records | 2 |
₺4,842
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Love Actually |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2019-10-25 |
| EAN/UPC | 0848064009436 |
| Label | Real Gone Music |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Original Soundtrack |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | REAL GONE MUSIC LPRGM0943 |
| EAN | 0848064009436 |
| Release Date | October 11, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 314 × 9 mm · 468 g |
| Weight | 468 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.