Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | AVAF MIG02281 |
| EAN | 0885513022813 |
| Release Date | August 28, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 220 g |
| Weight | 220 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,455
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Behind the Gardens - Behind the Wall - Under the Tree |
|---|---|
| Sanatci | Vollenweider, Andreas |
| Cikis tarihi | 2020-08-28 |
| EAN/UPC | 0885513022813 |
| Label | Avaf |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Newage |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | AVAF MIG02281 |
| EAN | 0885513022813 |
| Release Date | August 28, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 220 g |
| Weight | 220 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.