Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DAVE VERMEUELEN MUSIC |
| EAN | 9501371892368 |
| Release Date | April 12, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,902
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Fortunes & Willows |
|---|---|
| Sanatci | Voltage |
| Cikis tarihi | 2024-04-12 |
| EAN/UPC | 9501371892368 |
| Label | Dave Vermeuelen Music |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DAVE VERMEUELEN MUSIC |
| EAN | 9501371892368 |
| Release Date | April 12, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.