Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | LATE NIGHT TALES ALNLP49 |
| EAN | 5060391091556 |
| Release Date | May 24, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 317 × 6 mm · 480 g |
| Weight | 480 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,762
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Late Night Tales |
|---|---|
| Sanatci | Obel, Agnes |
| Cikis tarihi | 2018-05-24 |
| EAN/UPC | 5060391091556 |
| Label | Late Night Tales |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
| Style | |
|---|---|
| Label | LATE NIGHT TALES ALNLP49 |
| EAN | 5060391091556 |
| Release Date | May 24, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 317 × 6 mm · 480 g |
| Weight | 480 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.