Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SOMMOR SOMM110 |
| EAN | 4255805500545 |
| Release Date | May 30, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 317 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,605
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Strange Flavour |
|---|---|
| Sanatci | Strange, Agnes |
| Cikis tarihi | 2025-05-16 |
| EAN/UPC | 4255805500545 |
| Label | Sommor |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Hardrock |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | SOMMOR SOMM110 |
| EAN | 4255805500545 |
| Release Date | May 30, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 317 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.