Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | EM RECORDS |
| EAN | 5602832155610 |
| Release Date | June 6, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |

₺1,880
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Ryu No Nukegara |
|---|---|
| Sanatci | 7fo |
| Cikis tarihi | 2025-06-06 |
| EAN/UPC | 5602832155610 |
| Label | Em Records |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Rap |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | EM RECORDS |
| EAN | 5602832155610 |
| Release Date | June 6, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.