Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RAZOR-N-TAPE RESERVE RNTR058 |
| EAN | 5060202596966 |
| Release Date | February 9, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 315 × 6 mm · 247 g |
| Weight | 247 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,045
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 79.5 |
|---|---|
| Sanatci | 79.5 |
| Cikis tarihi | 2023-05-12 |
| EAN/UPC | 5060202596966 |
| Label | Razor-N-Tape Reserve |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Hip-Hop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RAZOR-N-TAPE RESERVE RNTR058 |
| EAN | 5060202596966 |
| Release Date | February 9, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 315 × 6 mm · 247 g |
| Weight | 247 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.