Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SINAI SEAN7.7 |
| EAN | 0781484370710 |
| Release Date | May 20, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 28 mm · 2.45 kg (Weight (estimated)) |
| Weight | 2.45 kg |
| Discs / Records | 7 |
₺6,598
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Sinai Dub Box |
|---|---|
| Sanatci | Cisneros, Al |
| Cikis tarihi | 2022-05-20 |
| EAN/UPC | 0781484370710 |
| Label | Sinai |
| Format | 12in |
| Tur | Various Audio / Experimental |
| Birim sayisi | 7 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SINAI SEAN7.7 |
| EAN | 0781484370710 |
| Release Date | May 20, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 28 mm · 2.45 kg (Weight (estimated)) |
| Weight | 2.45 kg |
| Discs / Records | 7 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.