Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DRAG CITY DRGC700.1 |
| EAN | 0781484070016 |
| Release Date | March 23, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 4 mm · 229 g |
| Weight | 229 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,243
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | What News |
|---|---|
| Sanatci | Roberts, Alasdair -& Robin Robertson- |
| Cikis tarihi | 2018-03-23 |
| EAN/UPC | 0781484070016 |
| Label | Drag City |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DRAG CITY DRGC700.1 |
| EAN | 0781484070016 |
| Release Date | March 23, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 4 mm · 229 g |
| Weight | 229 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.