Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MARATHON ARTISTS MAAR182.1 |
| EAN | 5052442015666 |
| Release Date | October 27, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 4 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,334
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Dots |
|---|---|
| Sanatci | Alaskalaska |
| Cikis tarihi | 2023-10-27 |
| EAN/UPC | 5052442015666 |
| Label | Marathon Artists |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MARATHON ARTISTS MAAR182.1 |
| EAN | 5052442015666 |
| Release Date | October 27, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 4 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.