Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DOMINO RECORDS RUG398T |
| EAN | 5034202139867 |
| Release Date | March 14, 2011 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 263 × 264 × 4 mm · 184 g |
| Weight | 184 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,240
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Submarine O.S.T.-10" |
|---|---|
| Sanatci | Turner, Alex |
| Cikis tarihi | 2011-03-10 |
| EAN/UPC | 5034202139867 |
| Label | Domino |
| Format | 12in |
| Tur | Pop / Original Soundtrack |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DOMINO RECORDS RUG398T |
| EAN | 5034202139867 |
| Release Date | March 14, 2011 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 263 × 264 × 4 mm · 184 g |
| Weight | 184 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.