Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SEKITO SEKITO2 |
| EAN | 5052442015512 |
| Release Date | September 27, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 314 × 6 mm · 459 g |
| Weight | 459 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,558
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Structuralism |
|---|---|
| Sanatci | Alfa Mist |
| Cikis tarihi | 2022-09-27 |
| EAN/UPC | 5052442015512 |
| Label | Sekito |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Hip-Hop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SEKITO SEKITO2 |
| EAN | 5052442015512 |
| Release Date | September 27, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 314 × 6 mm · 459 g |
| Weight | 459 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.