Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SEKITO SEKITO4V |
| EAN | 5056321620149 |
| Release Date | January 29, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 315 × 8 mm · 508 g |
| Weight | 508 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,211
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Antiphon |
|---|---|
| Sanatci | Alfa Mist |
| Cikis tarihi | 2021-01-29 |
| EAN/UPC | 5056321620149 |
| Label | Sekito |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SEKITO SEKITO4V |
| EAN | 5056321620149 |
| Release Date | January 29, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 315 × 8 mm · 508 g |
| Weight | 508 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.