Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | EARMUSIC 0215400EMU |
| EAN | 4029759154006 |
| Release Date | February 26, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 315 × 11 mm · 567 g |
| Weight | 567 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,758
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Detroit Stories |
|---|---|
| Sanatci | Cooper, Alice |
| Cikis tarihi | 2021-02-26 |
| EAN/UPC | 4029759154006 |
| Label | Earmusic |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Hardrock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | EARMUSIC 0215400EMU |
| EAN | 4029759154006 |
| Release Date | February 26, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 315 × 11 mm · 567 g |
| Weight | 567 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.