Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SOULJAZZ SLJZ460.1 |
| EAN | 5026328004600 |
| Release Date | November 3, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 211 g |
| Weight | 211 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,719
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | World of Ecstasy |
|---|---|
| Sanatci | Alien Starr |
| Cikis tarihi | 2023-11-03 |
| EAN/UPC | 5026328004600 |
| Label | Souljazz |
| Format | 12in |
| Tur | World / Reggae |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SOULJAZZ SLJZ460.1 |
| EAN | 5026328004600 |
| Release Date | November 3, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 211 g |
| Weight | 211 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.