Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CASTLE FACE CF043 |
| EAN | 0819162017012 |
| Release Date | November 10, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 310 × 5 mm · 400 g |
| Weight | 400 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,293
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Live In San Francisco |
|---|---|
| Sanatci | Icky Boyfriends |
| Cikis tarihi | 2014-12-04 |
| EAN/UPC | 0819162017012 |
| Label | Castle Face |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CASTLE FACE CF043 |
| EAN | 0819162017012 |
| Release Date | November 10, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 310 × 5 mm · 400 g |
| Weight | 400 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.