Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | UNIVERSAL MUSIC DIVAU1002LP |
| EAN | 0602557203196 |
| Release Date | 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 318 × 4 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
₺5,077
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Primitive Man |
|---|---|
| Sanatci | Icehouse |
| Cikis tarihi | 2017-02-10 |
| EAN/UPC | 0602557203196 |
| Label | Universal |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | UNIVERSAL MUSIC DIVAU1002LP |
| EAN | 0602557203196 |
| Release Date | 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 318 × 4 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.