Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RED LIGHTNIN RECORDS RL007 |
| EAN | 0730167344715 |
| Release Date | January 19, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,048
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | In My Younger Days |
|---|---|
| Sanatci | Wells, Junior |
| Cikis tarihi | 2023-12-15 |
| EAN/UPC | 0730167344715 |
| Label | Red Lightnin' |
| Format | LP |
| Tur | Blues |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RED LIGHTNIN RECORDS RL007 |
| EAN | 0730167344715 |
| Release Date | January 19, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.