Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | EMI EMIV2046 |
| EAN | 0602438129157 |
| Release Date | January 28, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 9 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 2 |
₺7,838
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Three Dimensions Deep |
|---|---|
| Sanatci | Mark, Amber |
| Cikis tarihi | 2022-01-28 |
| EAN/UPC | 0602438129157 |
| Label | Emi |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Rhythm & Blues |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | EMI EMIV2046 |
| EAN | 0602438129157 |
| Release Date | January 28, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 9 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.