Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | StorySound Records SSTS43.1 |
| EAN | 0634457065161 |
| Release Date | March 18, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 70 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,088
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Between Us |
|---|---|
| Sanatci | Egge, Ana |
| Cikis tarihi | 2022-02-11 |
| EAN/UPC | 0634457065161 |
| Label | Storysound Records |
| Format | LP |
| Tur | World / Folk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | StorySound Records SSTS43.1 |
| EAN | 0634457065161 |
| Release Date | March 18, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 70 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.