Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | StorySound Records SSTS25.1 |
| EAN | 0634457869912 |
| Release Date | June 8, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 4 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,088
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | White Tiger |
|---|---|
| Sanatci | Egge, Ana |
| Cikis tarihi | 2022-04-29 |
| EAN/UPC | 0634457869912 |
| Label | Storysound Records |
| Format | LP |
| Tur | World / Folk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | StorySound Records SSTS25.1 |
| EAN | 0634457869912 |
| Release Date | June 8, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 4 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.