Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MR BONGO MRBG45058.7 |
| EAN | 7119691246277 |
| Release Date | February 17, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,117
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Figa De Guine/Alibaba Ali |
|---|---|
| Sanatci | Ana Maria E Mauricio |
| Cikis tarihi | 2017-02-17 |
| EAN/UPC | 7119691246277 |
| Label | Mr Bongo |
| Format | 12in |
| Tur | World |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MR BONGO MRBG45058.7 |
| EAN | 7119691246277 |
| Release Date | February 17, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.