Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MR BONGO MRBLP309B |
| EAN | 7119691299914 |
| Release Date | June 28, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 8 mm · 283 g |
| Weight | 283 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,548
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Little Electric Chicken Heart |
|---|---|
| Sanatci | Frango Eletrico, Ana |
| Cikis tarihi | 2024-06-28 |
| EAN/UPC | 7119691299914 |
| Label | Mr Bongo |
| Format | LP |
| Tur | Brazil / Musica Popular Brazil |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MR BONGO MRBLP309B |
| EAN | 7119691299914 |
| Release Date | June 28, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 8 mm · 283 g |
| Weight | 283 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.