Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PEACEVILLE VILELP414 |
| EAN | 0801056741417 |
| Release Date | September 17, 2012 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 310 × 4 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,489
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Alternative 4 |
|---|---|
| Sanatci | Anathema |
| Cikis tarihi | 2012-10-08 |
| EAN/UPC | 0801056741417 |
| Label | Peaceville |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | PEACEVILLE VILELP414 |
| EAN | 0801056741417 |
| Release Date | September 17, 2012 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 310 × 4 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.