Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PEACEVILLE VILELP874 |
| EAN | 0801056887412 |
| Release Date | June 10, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,422
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | A Vision of a Dying Embrace |
|---|---|
| Sanatci | Anathema |
| Cikis tarihi | 2022-06-10 |
| EAN/UPC | 0801056887412 |
| Label | Peaceville |
| Format | LP |
| Tur | Metal Alternative / Doom Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | PEACEVILLE VILELP874 |
| EAN | 0801056887412 |
| Release Date | June 10, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.