Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | PEACEVILLE CDVILED52 |
| EAN | 0801056705228 |
| Release Date | April 1, 2003 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 124 × 140 × 10 mm · 107 g |
| Weight | 107 g |
| Discs / Records | 1 |
₺920
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Silent Enigma |
|---|---|
| Sanatci | Anathema |
| Cikis tarihi | 2003-04-28 |
| EAN/UPC | 0801056705228 |
| Label | Peaceville |
| Format | CD |
| Tur | Metal Alternative / Doom Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | PEACEVILLE CDVILED52 |
| EAN | 0801056705228 |
| Release Date | April 1, 2003 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 124 × 140 × 10 mm · 107 g |
| Weight | 107 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.