Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | PEACEVILLE CDVILED1257X |
| EAN | 0801056725738 |
| Release Date | July 18, 2025 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 123 × 141 × 10 mm · 216 g |
| Weight | 216 g |
| Discs / Records | 2 |
₺1,137
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Serenades |
|---|---|
| Sanatci | Anathema |
| Cikis tarihi | 2025-07-18 |
| EAN/UPC | 0801056725738 |
| Label | Peaceville |
| Format | CD |
| Tur | Metal Alternative / Doom Metal |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | PEACEVILLE CDVILED1257X |
| EAN | 0801056725738 |
| Release Date | July 18, 2025 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 123 × 141 × 10 mm · 216 g |
| Weight | 216 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.