Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | SAIFAM COM442 |
| EAN | 8032484367982 |
| Release Date | May 23, 2025 |
| Media | CD and LP (vinyl) |
| Dimensions | 330 × 311 × 4 mm · 333 g |
| Weight | 333 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,388
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Vedo Nudo |
|---|---|
| Sanatci | Trovajoli, Armando |
| Cikis tarihi | 2025-04-18 |
| EAN/UPC | 8032484367982 |
| Label | Saifam |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Original Soundtrack |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | SAIFAM COM442 |
| EAN | 8032484367982 |
| Release Date | May 23, 2025 |
| Media | CD and LP (vinyl) |
| Dimensions | 330 × 311 × 4 mm · 333 g |
| Weight | 333 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.