Ek Bilgi
| Product_type | Blu-ray |
|---|---|
| Label | DEUTSCHE GRAMMOPHON 4861543 |
| EAN | 0028948615438 |
| Release Date | November 5, 2021 |
| Media | CD and Blu-ray |
| Dimensions | 139 × 168 × 14 mm · 207 g |
| Weight | 207 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,005
| Product_type | Blu-ray |
|---|---|
| Label | DEUTSCHE GRAMMOPHON 4861543 |
| EAN | 0028948615438 |
| Release Date | November 5, 2021 |
| Media | CD and Blu-ray |
| Dimensions | 139 × 168 × 14 mm · 207 g |
| Weight | 207 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.