Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | Blu-ray |
| Label | SHOUT! FACTORY SFY1000827296UHD |
| EAN | 0826663236507 |
| Release Date | June 27, 2023 |
| Media | 4K UHD Blu-ray |
| Dimensions | 145 × 172 × 13 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Region | Region 0 (All regions) |
| Director | George A. Romero |
| Cast | Hal Holbrook, Adrienne Barbeau, Fritz Weaver, Leslie Nielsen, Carrie Nye, E.G. Marshall |
| Discs / Records | 2 |




Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.