Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | PRIDE & JOY MUSIC PJM10469 |
| EAN | 4260432910469 |
| Release Date | December 13, 2019 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 124 × 141 × 10 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,417
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | PRIDE & JOY MUSIC PJM10469 |
| EAN | 4260432910469 |
| Release Date | December 13, 2019 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 124 × 141 × 10 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.