Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | WARNER |
| EAN | 5054197676321 |
| Release Date | November 17, 2023 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 121 × 143 × 9 mm · 135 g |
| Weight | 135 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,290
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Prostitute |
|---|---|
| Sanatci | Alphaville |
| Cikis tarihi | 2023-11-17 |
| EAN/UPC | 5054197676321 |
| Label | Wm Germany |
| Format | CD |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | WARNER |
| EAN | 5054197676321 |
| Release Date | November 17, 2023 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 121 × 143 × 9 mm · 135 g |
| Weight | 135 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.