Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | WARNER |
| EAN | 5054197677311 |
| Release Date | November 17, 2023 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 121 × 146 × 11 mm · 180 g |
| Weight | 180 g |
| Discs / Records | 3 |
₺2,597
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Salvation |
|---|---|
| Sanatci | Alphaville |
| Cikis tarihi | 2023-11-17 |
| EAN/UPC | 5054197677311 |
| Label | Wm Germany |
| Format | CD |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 3 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | WARNER |
| EAN | 5054197677311 |
| Release Date | November 17, 2023 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 121 × 146 × 11 mm · 180 g |
| Weight | 180 g |
| Discs / Records | 3 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.