Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | CONCORD RECORDS 130972 |
| EAN | 0601501309724 |
| Release Date | June 15, 2021 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 140 × 127 × 10 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺847
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | One Day Remains |
|---|---|
| Sanatci | Alter Bridge |
| Cikis tarihi | 2021-06-15 |
| EAN/UPC | 0601501309724 |
| Label | Concord Records |
| Format | CD |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | CONCORD RECORDS 130972 |
| EAN | 0601501309724 |
| Release Date | June 15, 2021 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 140 × 127 × 10 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.