Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | UNIVERSAL REPUBLIC 1747403 |
| EAN | 0602517474031 |
| Release Date | October 9, 2007 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 139 × 9 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺847
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | UNIVERSAL REPUBLIC 1747403 |
| EAN | 0602517474031 |
| Release Date | October 9, 2007 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 139 × 9 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.