Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | Global Underground 190296084430 |
| EAN | 0190296084430 |
| Release Date | December 9, 2022 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 134 × 136 × 12 mm · 216 g |
| Weight | 216 g |
| Discs / Records | 2 |
₺1,663
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | Global Underground 190296084430 |
| EAN | 0190296084430 |
| Release Date | December 9, 2022 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 134 × 136 × 12 mm · 216 g |
| Weight | 216 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.