Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | CENTURY MEDIA 19658706592 |
| EAN | 0196587065928 |
| Release Date | July 15, 2022 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 140 × 10 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,218
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Xi: Bleed Here Now |
|---|---|
| Sanatci | And You Will Know Us By the Trail of Dead |
| Cikis tarihi | 2022-07-15 |
| EAN/UPC | 0196587065928 |
| Label | Insideoutmusic |
| Format | CD |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | CENTURY MEDIA 19658706592 |
| EAN | 0196587065928 |
| Release Date | July 15, 2022 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 140 × 10 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.