Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | DISTAVTAL 505220506012 |
| EAN | 5052205060124 |
| Release Date | October 22, 2012 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 124 × 142 × 10 mm · 103 g |
| Weight | 103 g |
| Discs / Records | 1 |
₺868
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | DISTAVTAL 505220506012 |
| EAN | 5052205060124 |
| Release Date | October 22, 2012 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 124 × 142 × 10 mm · 103 g |
| Weight | 103 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.