Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | CENTURY MEDIA 506428 |
| EAN | 5052205064283 |
| Release Date | March 5, 2021 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 127 × 141 × 8 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺986
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | And You Will Know Us By the Trail of Dead (Remixed & Remastered 2013) |
|---|---|
| Sanatci | And You Will Know Us By the Trail of Dead |
| Cikis tarihi | 2013-02-22 |
| EAN/UPC | 5052205064283 |
| Label | Superball Music |
| Format | CD |
| Tur | Metal Alternative / Metal/Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | CENTURY MEDIA 506428 |
| EAN | 5052205064283 |
| Release Date | March 5, 2021 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 127 × 141 × 8 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.